Kuře s kukuřicí a s jablky

Klikni pro zvětšení
- kuře s kukuřicí a jablky

Velice často se snažím uvařit rychle a chutně, pokud se povede tak i zdravě a levně. Ne vždy se podaří skloubit takhle 4 kritéria dohromady, ale tenhle recept do nich patří. A protože nerada trávím hodně času v kuchyni a moje nápady buď dochází nebo chtějí oživit něčím novým, občas zasednu k počítači a vrhnu se na weby, kde se vaří. Nejraději chodím na takové, kde recepty uveřejňují stejně uspěchané ženské jako jsem já. Nezřídka to bývají nejoblíbenější recepty té které rodinky a pokud jsou v receptu suroviny, které jí i naše rodina, ráda je vyzkouším, ochutnáme a často je zařadím do našeho jídelníčku.

Recept od Lolinky z diskuze: Jídlo do půlhodinky na www.brydova.cz
Rychlovka a chuťovka. 4 kuřecí řízečky nakrájíme na kousky, osmahneme na trošičce oleje, k tomu přidáme kukuřici v plechovce a na kousky nakrájené jablíčko, oloupané bez šlupky. Na toto množství ty jablíčka tak 2 středně velká. No a dusíme, smažíme, osolíme, opepříme a zasypeme kari. K tomu rýži a myslím, že do 1/2 hodinky se vejdete :-)

Jó, je to mňamka. A když náhodou bude potřeba zahustit omáčku, protože je řídká nebo to tak máte rádi, tak použijte hotovou světlou jíšku, aby jste byli bez práce. Alespoň tak jsem to udělala já.


Home