Veselé narozeniny!

Narozeninová scénka by nevznikla, kdybych se nezúčastnila soutěže na www.panenka-panenky.cz, na jednu stranu se mi chtělo, od přípravy výstavy v Přešticích jsem skoro nic neudělala, na druhou stranu se mi nechtělo, věděla jsem, že budu bojovat s časem. Ale pak jsem si řekla, proč ne, zkusím to a šla do toho, i když jsem byla asi jedna z posledních, která poslala příspěvky a stihla to jen tak tak.
Nevymýšlela jsem nic úchvatného, napadla mě jen velice známá scéna z amerických filmů, kdy rodina a přátelé čekají doma na oslavence, oslavenec neví, že je doma taková sešlost a tak ho to překvapí i dojme zároveň, když po otevření dveří objeví doma spoustu lidí. Pokusila jsem se něco takového vybudovat a nafotit, no..... focení ve tmě bylo úmorné, tolik fotek, co jsem v ten den udělala, jsem už dlouho nenafotila najednou, z toho všeho byly snad jen dvě dobré... Nevadí, nakonec se to povedlo a já tak můžu přestavit svoji narozeninovou scénu.
Každá z postav drží v ruce nějaký dárek, ta slečna ve fialových šatech má velký zlatý balík u nohou, to se mi nepovedlo jí naistalovat do rukou.... na stolech se nachází spousta jídla, tentokrát jsem se pustila i do slaných jídel, obložených mís, šunky, pečiva a dalších druhů chlebíčků, Samozřejmě nechybí ani dorty a zákusky, ty mě baví stále nejvíc. Všichni jsou střízlivě a moderně oblečeni, pro Kena jsem z nedostatku času tentokrát nic neušila, použila jsem původní oblečení, ale zbytek osazenstva má nové šaty a dekorace. Víc k tomu není co dodat, jelikož jsem doposud nikde neinzerovala tuto soutěž, tak už ani nevyzývám, abyste hlasovali, první už nedoženeme, což mi vůbec nevadí, jsem ráda, že vznikla nová scéna, kterou můžu s sebou brát na další výstavy.