Polepené krabičky a plechovky


Home

Další várka krabiček a plechovek

Ukázalo se, že krabičky a plechovky jsou docela dobré dárečky, všichni potřebujeme někam dávat tužky a drobnosti, takže se hodí skoro všem. Tady je jedna kolekce do fialova a je to pro děvče, které má fialovou strašně rádo a navíc je to paní učitelka, takže všechny krabičky a boxy při své práci využije.
Oblepené plechovky

Neodolala jsem a polepila jsem i plechovky, tentokrát džínovinou, inspirovala jsem se kdesi na webu.... Místo plechovek se dají využít i tubusy od míčků na badminton nebo tenis, zkrátka cokoli, co má kulatý tvar anebo i jiný tvar. A opět mi tyto vysloužilé a nově zrecyklované věci posloužily jako dárečky. Přidávám i postup.


Lepené krabičky podruhé a tentokrát jen a jen pro lidi

Další sada krabiček posloužila jako dárky pro přátele a příbuzenstvo.
Byly plné vánočních korálkových ozdob a tak doufám, že udělaly radost obdarovaným (podle reakcí ano).


Lepené krabičky nejen pro panenky

Tuto galerii dávám ke shlédnutí na dvou místech, najdete ji i v miniaturách, ale protože na začátku galerie je papírová kazeta pro moji kamarádku, dávám to o zde se stejným komentářem.
Světlana je velice šikovná osoba, která ihned realizuje věci, které ji inspirovaly, já už nejsem tak akční, ale zrovna u lepených krabiček jsem nezahálela a pustila se do jejich výroby také. A inspirovalo mě to natolik, že jsem začala vyrábět krabičky i pro dospělé, které jsem naplnila mými, ručně dělanými, vánočními ozdobami. Na obrázcích můžete vidět postup výroby u obojího, opravdu potřebujete jen víčka od sprayů nebo jiných nádobek, kartón, lepidlo, látku, papír, provázek, krajky, stužky, prýmky a další zdobení, to vše už je na vás, jak si s tím barevně pohrajete. Ale i takhle obyčejný, ručně vyrobený dárek, může udělat mnoho radosti, to si buďte jisti :-).
Home