VESELÉ VÁNOCE!

Santa Claus Barbie

Samozřejmě, že nám nosí dárečky Ježíšek, jinak to snad ani nemůže být a tuto tradici udržujeme a předali jsme ji i našim dětem, které, jak doufám, v ni budou pokračovat.

Ale toto moje tvoření jde napříč světem, všemi státy, různými kulturami a tak není divu, že mě nalákal i oblek Santa Clause. Známe ho všichni, určitě z té hromady amerických rodinných filmů, které se na nás každý rok valí z obrazovky. Do klasického Santy - chlapa, se mi vůbec nechtělo, představa, že budu nějak opatrně lepit vousy na Kena a pak je z něj složitě dostávat dolů, mě nijak nenadchla, a tak jsem stvořila Santa Clausovou. Nakonec, dost často můžete vídat i slečny v santím oblečku, přinejmenším na jednu reklamu si vzpomínám.

A tak tady je, šaty jsou velice jednoduché, stvořila jsem tento model za jeden večer a tak nebyl čas na nějaké složitosti, navíc kožešinka na lemech je docela silná a byl problém ji vůbec použít, ale nakonec se povedlo. Pružný samet byl výborný materiál jak na šaty, tak i na boty, použila jsem na ně velice staré kozačky zelené barvy, které bych dnes už asi na panenku nedala, polepila jsem je jak sametem, tak kožešinou a stylové botky byly na světě. Vánoční stromek po dětech jsem ozdobila malými kouličkami a přepůlené krabičky sirek posloužily jako základ dárečků. A můžeme jít ke svátečnímu stolu, dobrou chuť a velkou radost z dárečků, nezapomeňte na klid a pohodu, alespoň tento den by měly jít nervy a špatná nálada stranou. Tak ať se všechno podaří!!